Date | R | Hjemme v Borte | - |
11/04 17:00 |
62 |
Ignacio Carou v Gaston E Cantero
|
7-5,0-6,6-3
|
11/04 14:30 |
62 |
Eduardo Agustin Torre v Francisco Aranguren
|
6-2,6-2
|
11/04 14:30 |
62 |
Marco Pairetti v Nicolas Bacella
|
4-6,4-6
|
11/04 14:30 |
62 |
Fermin Tenti v Nicolas Bruna
|
7-5,6-3
|
11/04 12:00 |
62 |
Tomas Gerini v Nicolas Zaidman
|
5-7,6-4,6-3
|
11/04 12:00 |
62 |
Gaston Tonello v Luciano Doria
|
2-6,6-4,6-2
|
05/27 22:00 |
29 |
Gonzalo Villanueva v Daniel Dutra Da Silva
|
6-4,2-6,3-6
|
05/26 22:00 |
28 |
Daniel Dutra Da Silva v Andrea Collarini
|
Walkover
|
05/26 22:00 |
28 |
Federico Coria v Gonzalo Villanueva
|
2-6,6-1,1-6
|
05/25 22:00 |
27 |
Daniel Dutra Da Silva v Hernan Casanova
|
6-4,6-3
|
05/25 22:00 |
27 |
Igor Marcondes v Federico Coria
|
1-6,0-6
|
05/25 22:00 |
27 |
Andrea Collarini v Juan Ignacio Galarza
|
6-3,2-6,6-4
|
05/25 22:00 |
27 |
Gonzalo Villanueva v Juan Carlos Saez
|
6-2,1-6,6-4
|
05/24 22:00 |
26 |
Daniel Dutra Da Silva v Gabriel Alejandro Hidalgo
|
6-3,6-0
|
05/24 22:00 |
26 |
Maximiliano Estevez v Igor Marcondes
|
2-6,5-7
|
05/24 22:00 |
26 |
Mariano Kestelboim v Juan Ignacio Galarza
|
1-6,6-1,1-6
|
05/24 22:00 |
26 |
Gaston-Arturo Grimolizzi v Federico Coria
|
Retired
|
05/24 22:00 |
26 |
Rafael Matos v Hernan Casanova
|
0-6,6-7
|
05/24 22:00 |
26 |
Andrea Collarini v Camilo Ugo Carabelli
|
6-2,6-0
|
05/24 22:00 |
26 |
Gonzalo Villanueva v Fermin Peralta Martinez
|
6-2,6-4
|
05/24 22:00 |
26 |
Eduardo Agustin Torre v Juan Carlos Saez
|
7-6,2-6,6-7
|
05/23 22:00 |
25 |
Rafael Matos v Franco Emanuel Egea
|
6-0,6-2
|
05/23 22:00 |
25 |
Maximiliano Estevez v Filipe Brandao
|
7-5,6-3
|
05/23 22:00 |
25 |
Andrea Collarini v Francisco Cerundolo
|
6-1,6-3
|
05/23 22:00 |
25 |
Igor Marcondes v Matias Franco Descotte
|
7-5,6-2
|
05/23 22:00 |
25 |
Camilo Ugo Carabelli v Sebastian Baez
|
6-3,6-1
|
05/23 22:00 |
25 |
Andre Miele v Hernan Casanova
|
4-6,6-7
|
05/23 22:00 |
25 |
Luciano Doria v Juan Ignacio Galarza
|
2-6,0-6
|
05/23 22:00 |
25 |
Gaston-Arturo Grimolizzi v Santiago Villarruel
|
6-0,6-1
|
05/23 22:00 |
25 |
Carlos E. Severino v Daniel Dutra Da Silva
|
1-6,3-6
|
ITF Argentina F8 er en internasjonal tennisturnering for menn og kvinner som er en del av International Tennis Federation (ITF) Men's Circuit og ITF Women's Circuit. Turneringen spilles på grusbaner i Argentina og har blitt arrangert siden 2017.
Herrekonkurransen spilles i singel- og dobbelformat, mens kvinnekonkurransen spilles i singelformat. Turneringen tilbyr poeng til ITF-rankingen for profesjonelle tennisspillere.
Foregående vinnere av turneringen inkluderer:
* **Singel, menn:**
* 2023: Gonzalo Lama
* 2022: Gonzalo Villanueva
* 2021: Thiago Agustin Tirante
* **Dobbel, menn:**
* 2023: Gonzalo Lama og Matias Franco Descotte
* 2022: Camilo Ugo Carabelli og Matias Franco Descotte
* 2021: Nicolas Kicker og Matias Franco Descotte
ITF Argentina F8 tiltrekker seg vanligvis et sterkt felt av tennisspillere fra Argentina og andre land, og den gir en plattform for spillere å forbedre sin ranking og få erfaring på internasjonalt nivå.