Hide Esports

Live Scores

Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 07/19 09:42 Sevilla (lowheels) Esports View Inter (Bomb1to) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 07/19 09:42 Benfica (dm1trena) Esports View Newcastle (Upcake22) Esports
Fotball Australia - New South Wales - Premier League 00' Manly Utd [10] Manly Utd View Marconi Stallions [2] Marconi Stallions
Fotball Esoccer H2H GG League - 8 mins play 00' France (DEZZY) Esports View Portugal (MJ) Esports
Fotball India - Calcutta Football League 04' Police AC 0-0 East Bengal Club II
Fotball Australia NPL Victoria 07' South Melbourne [1] South Melbourne 0-0 Dandenong City [6] Dandenong City
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 08' AC Milan (d1pseN) Esports 1-2 Sevilla (lowheels) Esports
Fotball Esoccer H2H GG League - 8 mins play 08' Newcastle (HAZARD) Esports View Aston Villa (PROPHET) Esports
Fotball eFotball - Battle - 8 min. spilletid 08' Inter (Bomb1to) Esports 2-0 Benfica (dm1trena) Esports
Fotball India - Calcutta Football League 08' Measures Club 0-0 Diamond Harbour FC
Fotball India - Calcutta Football League 08' Suruchi Sangha 0-0 BSS Sporting Club
Fotball Esoccer H2H GG League - 8 mins play 09' Arsenal (MERLIN) Esports 0-3 Aston Villa (PROPHET) Esports
Fotball Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09' Man Utd (Sergio) Esports 1-4 Aston Villa (Diego) Esports
Fotball Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09' Man City (Madisson) Esports 3-3 Tottenham (Shelby) Esports
Fotball Myanmar - Nasjonalliga 10' Dagon Star United FC [6] Dagon Star United FC 0-0 Ispe FC [5] Ispe FC
Fotball India - Calcutta Football League 10' Army Red 0-0 Kalighat MS
Fotball Australia NPL Victoria 10' Melbourne Knights [8] Melbourne Knights 0-0 Altona Magic [9] Altona Magic
Fotball Storbritannia - Vennskapskamper 35' Derby Derby 0-0 Stockport Stockport
Fotball Australia - New South Wales - U20-liga 40' Sydney Olympic U20 2-2 Rockdale Ilinden FC U20
Fotball Malaysia - Liga M3 45' [6] PIB FC 0-0 Gombak United [9]
Fotball Internasjonalt - Vennskapskamper 45' Persib Bandung Persib Bandung 2-0 PSM Makassar PSM Makassar
Fotball Australia - SA - Premier League - Kvinner - Reserver 48' Flinders United reserver kvinner 2-0 Sturt Lions Women Reserves
Fotball Australia - NPL Queensland U23 56' Lions FC U23 0-0 Redlands United U23
Fotball Australia - SA - Premier League - Kvinner - Reserver 58' West Adelaide kvinner reserver 2-0 Adelaide City kvinner reserver
Fotball Australia - Queensland - PL U23 62' Southside Eagles U23 2-0 Moreton City Excelsior B U23
Fotball Australia Victoria PL 1 U23 65' Northcote City U23 3-0 Werribee City U23
Fotball Australia Victoria PL 1 U23 68' Bentleigh Greens U23 2-0 Caroline Springs George Cross U23
Fotball Australia - NSW - League 1 U20 79' Nepean FC U20 1-1 Dulwich Hill U20
Fotball Europa - Vennskapskamper 87' FK Zeleziarne Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 2-2 FK Pohronie FK Pohronie
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 1 - 04:28 CLE Cavaliers (DIMES) Esports 2-2 DAL Mavericks (AM) Esports
Basketball eBasketball - Battle - 4x5 minutter 1 - 05:00 BOS Celtics (Resarke) Esports 0-0 ORL Magic (blaylockk) Esports
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 3 - 05:00 DAL Mavericks (COMBO) Esports 21-30 CLE Cavaliers (HOLLOW) Esports
Basketball FIBA 3x3 U21 - Nations League 0 - 10:00 Frankrike 3x3 U21 0-0 Polen 3x3 U21
Basketball eBasketball - H2H - GG League - 4x5 min. 4 - 04:26 BOS Celtics (SKYFOX) Esports 53-56 LA Lakers (THA KID) Esports
Basketball Kina - NWBC - Kvinner 2 - 01:39 Dongguan kvinner 39-35 Xinjiang kvinner Xinjiang kvinner
Basketball Australia - NBL1 North - Kvinner 2 - 01:49 [2] Townsville Flames kvinner 45-28 South West Metro Pirates kvinner [6]
Basketball William Jones Cup 2 - 10:00 Future Sports USA 16-20 Chinese Taipei White
Basketball Korea - College 4 - 00:39 Myongii universitet 68-72 Yonsei Universitet
Basketball Filippinene - MPBL 4 - 08:52 Zamboanga Master Sardines 72-65 Quezon City
Baseball Korea - KBO 07/19 09:30 Lotte Giants [8] Lotte Giants 0-0 Samsung Lions [3] Samsung Lions
Baseball Korea - KBO 07/19 09:30 Doosan Bears [4] Doosan Bears 0-0 LG Twins [2] LG Twins
Baseball Korea - KBO 07/19 09:30 Kiwoom Heroes [10] Kiwoom Heroes 0-0 SSG Landers [6] SSG Landers
Baseball Korea - KBO 07/19 09:30 NC Dinos [5] NC Dinos 0-0 KT Wiz [7] KT Wiz
Baseball Korea - KBO 07/19 09:30 Kia Tigers [1] Kia Tigers 1-0 Hanwha Eagles [9] Hanwha Eagles
Baseball Japan - NPB 07/19 09:00 Rakuten Eagles [1] Rakuten Eagles 0-0 Orix Buffaloes [5] Orix Buffaloes
Baseball Japan - NPB 07/19 09:00 Softbank Hawks [2] Softbank Hawks 0-0 Seibu Lions [12] Seibu Lions
Baseball Japan - NPB 07/19 09:00 Hiroshima Carp [5] Hiroshima Carp 0-0 Hanshin Tigers [10] Hanshin Tigers
Baseball Japan - NPB 07/19 09:00 Yomiuri Giants [7] Yomiuri Giants 0-1 Chunichi Dragons [10] Chunichi Dragons
Baseball Japan - NPB 07/19 09:00 Yokohama Bay Stars [3] Yokohama Bay Stars 4-0 Yakult Swallows [4] Yakult Swallows
Baseball Japan - NPB 07/19 09:00 Nippon Ham Fighters [9] Nippon Ham Fighters 0-0 Lotte Marines [8] Lotte Marines
Ishockey AIHL 1 - 15:57 Melbourne Mustangs [6] Melbourne Mustangs 0-0 Melbourne Ice [2] Melbourne Ice
Tennis ITF W35 Tianjin 30-30 [198] Sijia Wei 1-0 Xinxin Yao [308]
Tennis ITF W50 Nottingham 30-40 [249] Manon Leonard 0-0 Clara Vlasselaer [497]
Tennis ITF W50 Nottingham 30-15 [358] Sarah Beth Grey 0-0 Tamira Paszek [354]
Tennis ITF W35 Tianjin WD 0-0 Lee/Liu 1-0 Huang/Zheng
Tennis ITF W50 Nottingham 15-15 Ankita Raina 0-0 Mingge Xu
Tennis ITF W50 Nottingham 0-0 [304] Sayaka Ishii 0-0 Heather Watson [203]
Tennis ITF M25 Castelo Branco 15-0 Goncalo Oliveira 6-1,0-0 Mario G Fernandez
Tennis Davis Cup 40-40 Lyle Zaloumis 0-6,0-0 Codie S Van Schalkwyk
Tennis ATP Bastad - Herredouble 15-40 Escobar/Nedovyesov 2-4 Guinard/Jacq
Tennis ITF W15 Kursumlijska Banja 40-30 Dimitra Pavlou 1-3 Arina Bulatova
Tennis ITF M25 Telfs 15-0 [323] Toby Kodat 1-4 Daniel Dutra Da Silva [360]
Tennis ATP Båstad 0-0 [130] Duje Ajdukovic 5-2 Thiago Monteiro [85]
Tennis ITF M25 Telfs 0-0 [376] Mateus Alves 3-2 Facundo Mena [259]
Tennis Davis Cup 30-30 Myko YH Kouame 2-3 Samuel A O Antwi
Tennis ITF W100 Vitoria-Gasteiz 15-15 [123] Yuliia Starodubtseva 3-3 Alexandra Eala [155]
Tennis Challenger Amersfoort 40-30 [442] Alexey Zakharov 4-1 Enrico Dalla Valle [247]
Tennis ITF M25 Castelo Branco 0-0 Diego F Flores 2-3 Michael Geerts
Tennis ITF M25 Castelo Branco 40-30 Michele Ribecai 2-3 Marek Gengel
Tennis ITF W35 Torino 0-0 [341] Aneta Kucmova 3-6,0-0 Guiomar M Z D Reales [226]
Tennis ITF M15 Kursumlijska Banja 40-0 Viktor Jovic 6-2,1-1 Abel Forger
Tennis Challenger Astana 15-0 Saba Purtseladze 6-2,5-3 Lukas Pokorny
Tennis UTR Pro Olomouc - Kvinner 0-0 Petra Sedlackova 6-3,5-1 Daniela Darta Feldmane
Tennis ITF W15 Krsko 0-0 Iva Primorac 3-6,1-1 Eszter Meri
Tennis ATP Gstaad 40-15 [192] Quentin Halys 6-1,3-5 Gustavo Heide [178]
Tennis UTR Pro Olomouc - Kvinner 0-0 Simona Wirglerova 4-6,1-4 Karolina Krajmer
Tennis ITF W15 Monastir 30-15 Hanna Bougouffa 4-6,2-0 Giulia Morlet
Tennis ITF W15 Monastir 30-40 Cristina Elena Tiglea 4-6,4-0 Luana Plaza Araujo
Tennis ITF M15 Monastir 15-30 Mehdi Benchakroun 6-0,2-6,1-1 Eliakim Coulibaly
Tennis ITF W35 Torino 40-A Ziva Falkner 4-6,3-4 Yaroslava Bartashevich
Tennis ITF M15 Monastir 0-30 Aldin Setkic 6-3,1-1 Aziz Ouakaa
Tennis ITF W35 Tianjin 0-0 [306] Han Shi 3-6,3-2 Zongyu Li [370]
Tennis ITF M25 Tianjin 30-15 Yi Zhou 6-3,3-3 Tsung-Hao Huang
Tennis WTA Budapest 40-40 [137] Suzan Lamens 4-6,5-2 Aliaksandra Sasnovich [134]
Tennis ITF M15 Monastir A-40 Danil Panarin 3-6,3-2 Pablo Trochu
Tennis ITF M25 Tianjin 0-0 Fajing Sun 3-6,6-4,0-0 Erik Arutiunian
Tennis ITF M15 Slovenska Bistrica 40-15 Iiro Vasa 2-6,3-5 Jan Kupcic
Tennis Challenger Astana 0-0 Dimitar Kuzmanov 0-0 Evgeny Donskoy
Tennis ITF W15 Krsko 40-30 Lisa Zaar 6-7,1-4 Anika Jaskova
Tennis ITF M15 București 15-30 Franco Roncadelli 6-4,5-4 Luciano Emanuel Ambrogi
Galopp JPN Funabashi 07/19 11:15 løp - Funabashi View
Galopp JPN Funabashi 07/19 10:40 løp - Funabashi View
Galopp JPN Funabashi 07/19 10:05 løp - Funabashi View
Galopp Bangalore 07/19 10:00 Bangalore (8. løp) View
Galopp JPN Sonoda 07/19 09:45 løp - Sonoda View
Galopp Feurs 07/19 09:15 Feurs (8. løp) View
Cricket Asia Cup T20 Women 07/19 08:30 FAE kvinner 85/5 Nepal kvinner
Cricket Kenya vs Nigeria - 1st ODI 07/19 06:30 Kenya 204/4 Nigeria
Greyhound AUS Richmond 07/19 10:18 løp - Richmond View
Greyhound AUS Geelong 07/19 10:04 løp - Geelong View
Greyhound AUS Richmond 07/19 09:57 løp - Richmond View
Greyhound AUS Bendigo 07/19 09:50 løp - Bendigo View
Greyhound AUS Grafton 07/19 09:47 løp - Grafton View
Greyhound AUS Geelong 07/19 09:43 løp - Geelong View
Greyhound AUS Richmond 07/19 09:36 løp - Richmond View
Golf The Open Championship 07/18 05:35 The Open Championship View
Snooker Shanghai Masters 2024 07/19 06:00 Mark Selby 6-3 Shaun Murphy
Australian Rules AFL 1 - 19:57 Essendon [6] Essendon 0.0(0)-0.0(0) Adelaide [14] Adelaide
Bordtennis TT Elite Series Krzysztof Wloczko 0-0 Konrad Staszczyk
Bordtennis Setka Cup Volodymyr Okopnyi 8-7 Oleksandr Strutinskiy
Bordtennis TT Elite Series 3-11 Martin Olejnik 2-0 Slawomir Dosz
Bordtennis Setka Cup 11-9 Volodymyr Voronenkov 0-0 Andrii Derevianko
Bordtennis TT Star Series 12-10,11-5 Michal Benes 12-10 Joan Masip
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro 11-3,11-9 Tomas Lysek 0-0 Robert Koczy
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro 11-5,11-6 David Tomasch 2-6 Jiri Svec
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro 7-11,9-11 Matej Pycha 2-4 Jiri Grohsgott
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro 11-7,13-11 Lubor Sulava 0-0 Milan Smesny
Bordtennis Setka Cup 9-11 Serhii Chuhai 9-9 Serhii Aristarkhov
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro 7-11,8-11 Milan Chvojka Snr 9-7 David Kacirek
Bordtennis Setka Cup 8-11 Dmytro Yurkov 3-2 Nikita Priadko
Bordtennis Setka Cup 11-8,8-11,8-11 Oleh Martynenko 9-6 Kyrylo Tkachenko
Bordtennis TT Cup 11-7,11-8 Petr Vanek 16-15 Filip Jakubsky
Bordtennis TT Cup 11-4,11-5,6-11 Tomas Hnizdil 6-2 Vojtech Waldhauser
Bordtennis Setka Cup 11-9,11-8 Oleksandr Tuzhylin 12-10 Anton Molochko
Bordtennis Setka Cup 9-11,12-10,11-7 Michal Makara 6-2 Marek Drbohlav
Bordtennis Setka Cup 8-11 Miroslav Hajek 7-5 Frantisek Schmidtmayer
Bordtennis Tsjekkia - Liga Pro 11-9,11-7,7-11,9-11 Milan Chvojka Snr 0-0 David Kacirek
Beach Volleyball Beach Pro Tour - Leuven - Kvinner Cools/Van Den Vonder 10-8 Johnsen/Bisgaard
Beach Volleyball Tyskland - Beach Tour - München - Kvinner Schneider/Walkenhorst 12-10 Aulenbrock/Ferger
Beach Volleyball Italiensk mesterskap - Beinasco 22-20,20-22 Fabbri/Bastogi 3-2 Ichino/Terzi
E-sport CS2 - CCT Europe Series 7 Play-In 01:51 Grannys Knockers 3-1 GenOne
E-sport LOL - LPL Summer 07:54 LGD Gaming LGD Gaming 0-0 FunPlus Phoenix FunPlus Phoenix
E-sport DOTA2 - Riyadh Masters 23:54 WBG.XG 0-0 BB Team
E-sport Honor of Kings - KPL Summer 09:51 KuaiShow Gaming 0-0 Dragon Ranger Gaming
E-sport Crossfire - CFML 00:00 Team WE 0-0 All Gamers
E-sport CS2 - CCT Europe Series 6 01:57 VP.Prodigy 10-10 WOPA Esport
E-sport LOL - LCO Split 2 - Playoff 31:54 Antic Esports 1-1 Team Bliss
E-sport VALORANT - VCT China 01:32 Trace Esports 6-5 FunPlus Phoenix FunPlus Phoenix