Date | R | Hjemme v Borte | - |
03/17 12:00 |
29 |
[328] Chun Hsin Tseng v Titouan Droguet
[167] |
Retired
|
03/16 12:40 |
28 |
[243] Francesco Maestrelli v Chun Hsin Tseng
[328] |
6-3,4-6,4-6
|
03/16 11:00 |
28 |
[200] Franco Agamenone v Titouan Droguet
[167] |
2-6,2-6
|
03/15 13:45 |
27 |
[295] Daniel Michalski v Francesco Maestrelli
[243] |
2-6,3-6
|
03/15 13:35 |
27 |
[236] Zdenek Kolar v Franco Agamenone
[200] |
6-4,6-7,3-6
|
03/15 11:00 |
27 |
[328] Chun Hsin Tseng v Matteo Martineau
[190] |
6-4,4-6,6-4
|
03/15 11:00 |
27 |
[167] Titouan Droguet v Zsombor Piros
[106] |
4-6,6-1,6-4
|
03/14 12:00 |
26 |
[236] Zdenek Kolar v Manuel Guinard
[251] |
6-3,7-5
|
03/14 11:55 |
26 |
[328] Chun Hsin Tseng v Samuel Vincent Ruggeri
[299] |
2-6,6-2,6-3
|
03/14 10:00 |
26 |
[295] Daniel Michalski v Cezar Cretu
[334] |
6-3,6-1
|
03/14 10:00 |
26 |
[167] Titouan Droguet v Jozef Kovalik
[222] |
6-4,7-6
|
03/13 15:35 |
26 |
[196] Santiago Rodriguez Taverna v Zsombor Piros
[106] |
5-7,6-2,3-6
|
03/13 13:30 |
25 |
[91] Dominic Thiem v Daniel Michalski
[295] |
3-6,4-6
|
03/13 12:45 |
26 |
[200] Franco Agamenone v Nerman Fatic
[194] |
4-6,6-3,6-0
|
03/13 11:35 |
25 |
[334] Cezar Cretu v Pol Martin Tiffon
[372] |
6-2,6-1
|
03/13 11:25 |
26 |
[234] Alessandro Giannessi v Matteo Martineau
[190] |
4-6,6-7
|
03/13 10:00 |
26 |
[243] Francesco Maestrelli v Andrea Pellegrino
[157] |
6-1,6-4
|
03/12 15:20 |
25 |
[118] Richard Gasquet v Chun Hsin Tseng
[328] |
4-6,2-6
|
03/12 14:20 |
25 |
[220] Lukas Neumayer v Samuel Vincent Ruggeri
[299] |
6-1,4-6,3-6
|
03/12 12:30 |
25 |
[210] Mate Valkusz v Matteo Martineau
[190] |
6-4,1-6,1-6
|
03/12 11:50 |
25 |
[164] Filip Misolic v Zdenek Kolar
[236] |
6-4,3-6,4-6
|
03/12 10:25 |
25 |
Peter Fajta v Jozef Kovalik
|
2-6,3-6
|
03/12 09:00 |
25 |
Gerald Melzer v Santiago Rodriguez Taverna
|
3-6,6-4,6-7
|
03/12 09:00 |
25 |
[167] Titouan Droguet v Enrico Dalla Valle
[259] |
6-0,6-3
|
03/12 09:00 |
25 |
Matyas Fuele v Manuel Guinard
|
3-6,0-6
|
03/11 15:30 |
25 |
[269] Timofey Skatov v Andrea Pellegrino
[157] |
7-6,2-6,4-6
|
03/11 14:50 |
25 |
[194] Nerman Fatic v Pablo Llamas Ruiz
[153] |
6-4,6-7,6-0
|
03/11 14:20 |
25 |
[230] Abdullah Shelbayh v Franco Agamenone
[200] |
6-7,0-6
|
03/11 13:40 |
25 |
Francesco Maestrelli v Attila Boros
|
7-5,6-1
|
03/11 12:25 |
25 |
[234] Alessandro Giannessi v Mathias Bourgue
[272] |
6-4,1-6,6-4
|
**Challenger Szekesfehervar**
Challenger Szekesfehervar er en profesjonell tennisturnering for menn som spilles på grusbanene til Alba Regia Sportcentrum & Rendezvényközpont i Székesfehérvár, Ungarn. Den er en del av ATP Challenger Tour og har vært arrangert årlig siden 2018.
Turneringen tilbyr €44 820 i premiepenger, og vinneren mottar 80 ATP-poeng. Den spilles vanligvis over syv dager, med hovedtrekning for både singel og dobbel.
Noen av de bemerkelsesverdige vinnerne av Challenger Szekesfehervar inkluderer:
* 2022: Norbert Gombos
* 2021: Vitaliy Sachko
* 2020: Attila Balázs
* 2019: Carlos Taberner
* 2018: Gianluca Mager
Challenger Szekesfehervar er en populær begivenhet for lokale tennisentusiaster og tiltrekker seg også profesjonelle spillere fra hele verden. Det gir en flott mulighet for stigende stjerner å skaffe seg verdifulle ATP-poeng og erfaring på en høyere nivå.