Date | R | Hjemme v Borte | - |
09/30 13:30 |
62 |
Facundo Jofre v Agustin E C Lorberg
|
6-1,6-2
|
09/30 13:30 |
62 |
Andre Luiz Cezar v Juan Bautista Otegui
|
1-6,3-6
|
09/30 13:30 |
62 |
Enrique Bogo v Felipe D'Annunzio
|
Retired
|
09/30 13:30 |
62 |
Joao Hinsching v Raul Garcia
|
6-4,6-2
|
09/30 13:30 |
62 |
Nicolas Bianchi v Lautaro Agustin Falabella
|
7-5,6-2
|
09/30 13:30 |
62 |
Marcos Castares v Gabriel Alejandro Bernal
|
6-0,6-3
|
09/30 13:30 |
62 |
Tiago Seweryniak v Juan Martin Jalif
|
2-6,6-7
|
09/30 13:30 |
62 |
Victor Nunez v Felipe Garla
|
6-2,6-2
|
09/30 13:30 |
62 |
Felipe Santamaria v Agustin Suarez Gonzalez
|
1-6,2-6
|
09/30 13:30 |
62 |
Alejo Vilaro v Francisco Aranguren
|
6-7,6-1,7-6
|
09/30 13:30 |
62 |
Franco Ribero v Eduardo Ribeiro
|
3-6,4-6
|
09/30 13:30 |
62 |
Santiago Villarruel v Nicolas Bruna
|
6-2,3-6,6-4
|
09/30 13:30 |
62 |
Cleiner Caceres v Nicolas Bacella
|
6-1,6-2
|
09/30 13:30 |
62 |
Martin Facundo Carrizo v Francisco Comesana
|
2-6,2-6
|
09/30 13:30 |
62 |
Ignacio Monzon v Daniel Mora
|
6-4,6-0
|
11/21 19:00 |
62 |
Ignacio Monzon v Luciano Betella
|
2-6,1-6
|
11/21 18:50 |
62 |
Leonardo Sprovieri v Alejo Michaux
|
3-6,4-6
|
11/21 18:20 |
62 |
Juan Ignacio Cardini v Cleiner Caceres
|
6-3,7-6
|
11/21 18:05 |
62 |
Enrico dos Santos Lima v Jorge Abde Celis
|
6-7,6-2,1-6
|
11/21 17:00 |
- |
Gustavo De Oliveira Cruz v Leonardo Albertalli
|
7-5,2-3
|
11/21 17:00 |
62 |
Asdrubal Gobernate v Victor Bertoldo
|
6-4,6-1
|
11/21 17:00 |
62 |
Juan Ignacio Ameal v Enrique Bogo
|
6-3,6-4
|
11/21 16:59 |
- |
Luciano Bastias v Genaro Alberto Olivieri
|
1-6,1-1
|
11/20 16:30 |
62 |
Marco Antonio Rojas v Enrique Bogo
|
2-6,4-6
|
11/20 16:30 |
62 |
Leonardo Sprovieri v Tomas Coronel
|
6-1,6-2
|
11/20 14:00 |
62 |
Juan Ignacio Ameal v Pablo Llanos
|
2-6,6-2,6-0
|
11/20 14:00 |
62 |
Ignacio Monzon v Lautaro Agustin Falabella
|
6-2,4-6,6-1
|
11/20 14:00 |
62 |
Alejandro Dorado v Victor Bertoldo
|
2-6,4-6
|
11/20 14:00 |
62 |
Andre Ku Meza v Jorge Abde Celis
|
6-1,3-6,4-6
|
11/20 14:00 |
62 |
Luciano Berger v Luciano Betella
|
6-4,3-6,2-6
|
**ITF Bolivia F3 Qual**
**Tennisturnering i Bolivia**
ITF Bolivia F3 Qual er en profesjonell tennisturnering for menn som finner sted på grusbaner i La Paz, Bolivia. Turneringen er en del av ITF Futures-touren og gir poeng til verdensrankingen i tennis.
**Kvalifiseringsturnering**
Denne turneringen er en kvalifiseringsturnering for hovedturneringen, ITF Bolivia F3. De beste spillerne fra kvalifiseringsturneringen vil gå videre til hovedtrekningen.
**Deltagere**
Turneringen er åpen for profesjonelle mannlige tennisspillere fra hele verden. Spillere fra Bolivia og andre latinamerikanske land forventes å delta.
**Premiepenger og poeng**
Vinneren av kvalifiseringsturneringen vil motta premiepenger og poeng til verdensrankingen i tennis.
**Datoer og sted**
Turneringen finner sted fra [startdato] til [sluttdato] i La Paz, Bolivia. Kamper vil bli spilt på grusbaner ved [baneklubbens navn].
**Billetter og informasjon**
Billetter til turneringen er tilgjengelige på [billettnettstedets URL]. For mer informasjon, se [turneringsnettstedets URL].